betclic

Hampel: Wiemy, jakie mamy cele na zbliżający się sezon

Ostatnia aktualizacja: 07/03/16 20:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Crash override83, wikipedia

Jarosław Hampel był pod wielkim wrażeniem atmosfery, jaka panowała podczas oficjalnej prezentacji Falubazu Zielona Góra. 

- Świetnie, że rozpoczynamy sezon od kompletu na trybunach i głośnego dopingu. To dla nas taki przedsmak atmosfery, która czeka nas przy Wrocławskiej 69 - przyznał Hampel w rozmowie z oficjalną stroną siedmiokrotnych mistrzów Polski. 

- Ten doping ogromnie nas niesie. Zawsze po plecach przechodzą nam ciarki. Chcielibyśmy dawać kibicom w zamian jak najwięcej emocji i radości. Mam nadzieję, że to nam się w tym sezonie uda i będziemy jak najczęściej wygrywać nasze spotkania - kontynuował wychowanek pilskiej Polonii. 

- Każdy z nas doskonale wie, jakie mamy cele na zbliżający się sezon. Jeżeli unikniemy pecha, to wierzę, że będziemy cieszyć się jazdą i atmosfera w zespole będzie jeszcze lepsza - podsumował Jarosław Hampel. 

Falubaz Zielona Góra nowy sezon rozpocznie w niedzielę 10 kwietnia od spotkania przed własną publicznością z Betardem Spartą Wrocław. Transmisja od godz. 19:30 w stacji "nSport + HD!"
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!