betclic

Hampel: Wizja mojego powrotu nie była kolorowa

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 15:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mateusz_W, flickr.com

Jarosław Hampel w zaległym spotkaniu z Unią Tarnów zdobył dla Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra wygrał swoje dwa ostatnie wyścigi i zdobył w sumie dziewięć punktów w pięciu biegach. 

Dla dwukrotnego indywidualnego wicemistrza świata był to dopiero pierwszy oficjalny występ po ubiegłorocznej kontuzji uda, którą doznał podczas ubiegłorocznego półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie. 

Podopieczni Marka Cieślaka ostatecznie rozbili zdegradowane już "Jaskółki" 59:31 i do fazy play off przystępują z drugiej uprzywilejowanej pozycji. Rywalem ekipy z Grodu Bachusa w półfinałach będzie Get Well Toruń. 

- Ponad 400 dni nie startowałem w oficjalnych zawodach, a to bardzo duży okres czasu. Cieszy mnie przede wszystkim końcówka. Początek nie był może fatalny, ale nie byłem w stanie wygrywać - przyznał Hampel w rozmowie z oficjalną stroną Falubazu. 

- Później złapałem lepszy rytm jazdy i to pomagało mi wygrywać biegi i jechać odpowiednimi ścieżkami. Dla mnie to także była duża niewiadoma. Po pierwszych dwóch biegach wizja mojego powrotu nie była kolorowa - stwierdził wychowanek Polonii Piła, który czwartkowe zawody rozpoczął od zera. 

- W pierwszym biegu start wygrałem, ale nie do końca wyczułem motocykl, stąd porażka. Aby wygrać z zewnętrznego pola, start musi być perfekcyjny. Mi się to niestety nie udało. Później wprowadziłem kilka zmian w sprzęcie i poszły one w dobrą stronę. Poczułem się pewniej na motocyklu i przyniosło to efekt - podsumował Hampel wątek rewanżowej konfrontacji z "Jaskółkami". 

(za falubaz.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!