betclic

Hamren: W końcówce straciliśmy koncentrację

Ostatnia aktualizacja: 18/06/16 08:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Reprezentacja Szwecji przegrała w swoim drugim meczu na Euro 2016 z Włochami 0:1. Selekcjoner "trzech Koron" Erik Hamren żałował, że jego piłkarze nie zostali nagrodzeni za ciężką pracę w tym spotkaniu.

- Uważam, że zagraliśmy bardzo dobrze. Dobrze broniliśmy i graliśmy pressingiem. W końcówce trochę straciliśmy koncentrację. Kilka razy byliśmy w polu karnym rywali, ale nie potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacji. Zawodnicy bardzo ciężko pracowali i szkoda, że nie zostaliśmy za to nagrodzeni - powiedział Hamren, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

- Oczywiście byłbym bardziej zadowolony, gdybyśmy strzelili jakieś gole. Daliśmy z siebie wszystko. Zmierzyliśmy się dzisiaj z silnie broniącym zespołem. Nawet bardzo mocni w ofensywie Belgowie nie strzelili Włochom gola - stwierdził Hamren.

Szwedzi mają na swoim koncie jeden punkt, natomiast reprezentacja Włoch sześć. Ostatnie mecze w Grupie E zaplanowano na 22 czerwca. Szwecja zmierzy się z Belgią w Nicei, natomiast Włosi z Irlandią w Lille.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!