betclic

Hancock: Chciałbym doczekać Grand Prix USA

Ostatnia aktualizacja: 05/11/15 12:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Greg Hancock marzy, aby przed zakończeniem swojej długoletniej kariery wystartować jeszcze w turnieju Grand Prix zorganizowanym na terenie Stanów Zjednoczonych.

- Może któregoś dnia wrócimy do Nowej Zelandii, a może nawet do USA, kto wie. Czekam na takie Grand Prix już bardzo długo. Jeszcze się nie doczekałem, ale mam nadzieję, że nastąpi to w niedalekiej przyszłości - podkreślił Amerykanin w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

- Jazda przed rodziną, przyjaciółmi i rodakami byłaby spełnieniem moich marzeń. To byłoby coś fantastycznego - przyznał trzykrotny indywidualny czempion globu.

45-letni Kalifornijczyk tegoroczne zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Świata zakończył na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej. W ostatnim turnieju w Melbourne na Etihad Stadium wygrał wszystkie siedem wyścigów i w GP Australii uzbierał imponujące 21 punktów.

- To na pewno jest powód do dumy. Czuję się z takim osiągnięciem znakomicie i cieszę się, że zostanie to zapisane w historii. To był wspaniały wieczór dla mnie. Organizatorzy zawodów na Etihad Stadium wykonali świetną pracę i dzięki temu pokazaliśmy wielkie show. Chciałem zakończyć sezon jak najbliżej Taia Woffindena, żeby wiedział, że owszem, przegrałem z nim, ale nie byłem wcale tak daleko - podsumował w swoim stylu Greg Hancock.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!