betclic

Hancock: Nie chcę być w drużynie, która walcza o przetrwanie

Ostatnia aktualizacja: 17/11/15 14:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Greg Hancock nie podjął jeszcze decyzji, gdzie w przyszłym sezonie będzie ścigać się w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Trzykrotny indywidualny mistrz świata najbliżej porozumienia jest z KS Toruń.

- Mam w Polsce kilka ofert na stole. Pragnę znaleźć klub, który mnie naprawdę chce. Najważniejsze dla mnie, aby moja nowa drużyna walczyła o mistrzostwo
- przyznał Hancock na łamach swojej oficjalnej strony.

- Nie chcę być w drużynie, która walczy o przetrwanie, ale w takiej, który chce wygrać ligę. Kiedy przeglądam oferty, to chcę wiedzieć, czy dany klub spełnia takie warunki - oznajmił doświadczony Amerykanin, który w Szwecji zdecydował się kontynuować współpracę z Piraterną Motala, gdzie jeździć będą również znacznie młodsi od niego Piotr Pawlicki, Artur Czaja i Szymon Woźniak.

- Zawsze fajnie jest pracować z młodszymi ludźmi i spróbować przekazać im to doświadczenie, zwłaszcza takim osobom, które chcą słuchać i się uczyć. Lubię być z chłopakami, z którymi jest dobra zabawa i można się dogadać - dodał Kalifornijczyk.

Hancock w minionym sezonie był związany z PGE Stalą Rzeszów. Teraz wszystko wskazuje na to, że ekipy ze stolicy Podkarpacia, ze względu na ogromne problemy finansowe, zwyczajnie nie będzie stać na solidnego weterana żużlowych torów.

(za greghancock.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!