betclic

Haraslin: Nie mam patentu na czerwone kartki rywali

Ostatnia aktualizacja: 27/10/16 13:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lechia-Piast)

– Wszystko zależeć będzie od sztabu szkoleniowego. Na pewno chciałbym w Gdyni zagrać, bo w mojej karierze nie miałem jeszcze okazji wystąpić w spotkaniu derbowym – stwierdził przed starciem z Arką Gdynia pomocnik Lechii Gdańsk, Lukas Haraslin.

Biało-Zieloni po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli pierwsze miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów. Nad drugą w tym momencie Jagiellonią Białystok mają cztery "oczka" przewagi.

– Nie mam jakiegoś specjalnego patentu na czerwone kartki dla rywali. Ja staram się po prostu wykonywać swoje zadania, które otrzymuję od trenerów wchodząc na boisko. Tak było w ostatnim meczu, kiedy miałem za zadanie wejść i pomóc drużynie w zmianie niekorzystnego wyniku – powiedział Lukas Haraslin, cytowany przez "lechia.pl".

– Miałem sporo miejsca na skrzydle, więc mogłem wykonać kilka dynamicznych rajdów, a rywale uciekali się do fauli, żeby mnie zatrzymać. A czy były to faule na kartki, to już były decyzje sędziego – zaznaczył.

– Wszystko zależeć będzie od sztabu szkoleniowego, czy dane mi będzie zagrać w Gdyni. Na pewno chciałbym zagrać, bo w mojej karierze nie miałem jeszcze okazji wystąpić w spotkaniu derbowym, dlatego z chęcią poznam smak takiego spotkania –
dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 318 dni
Ilość komentarzy: 7296
Oceny: +20559
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 18:40:17
Haraślin to tak jak Peszko...pierwszy raz w Derbach. ;)

Tabela