betclic

Haraslin: Trzynasty mecz okazał się dla nas pechowy

Ostatnia aktualizacja: 29/08/16 17:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Ta porażka jest dotkliwa, bo przegraliśmy na własnym stadionie i zakończyliśmy fajną serię meczów bez przegranej, która wynosiła 12 spotkań. Widocznie ten 13. mecz okazał się dla nas pechowy – przyznał po starciu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (1:2) zawodnik Lechii Gdańsk, Lukas Haraslin.

Biało-Zieloni po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli czwarte miejsce. Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka zgromadzili na swoim koncie trzynaście punktów, a więc tyle samo co liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

– Z moim zdrowiem jest już wszystko w porządku. Nie muszę już grać i trenować w masce, która mocno przeszkadzała i ograniczała pole widzenia. Mam więc nadzieję, że teraz częściej będę pojawiać się na boisku – powiedział Lukas Haraslin, cytowany przez "lechia.pl".

– Miałem za zadanie od trenera popracować w ofensywie, dzięki czemu mieliśmy strzelić wyrównującą bramkę. Starałem się wykreować zagrożenie w polu karnym rywala, jednak nie przyniosło to efektu, bo ostatecznie przegraliśmy 1:2
– zaznaczył 19-latek.

– Ta porażka jest dotkliwa, bo przegraliśmy na własnym stadionie i zakończyliśmy fajną serię meczów bez przegranej, która wynosiła 12 spotkań. Widocznie ten 13. mecz okazał się dla nas pechowy. Nie ma jednak co się załamywać, tylko dobrze przygotować do następnych spotkań podczas przerwy reprezentacyjnej i jak najszybciej odrobić stracone punkty – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela