betclic

Harris: Potrzebuję mocniejszego początku zawodów

Ostatnia aktualizacja: 22/07/15 21:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stanisław J. Radziński, wikipedia

Chris Harris zdaje sobie sprawę, że musi być szybszy i skuteczniejszy w najbliższych turniejach Grand Prix, jeśli myśli o miejscu w czołowej "ósemce" cyklu, co zagwarantuje mu także starty w elicie w kolejnym sezonie. 

Tylko jeden udany i wygrany wyścig w Grand Prix Łotwy w Dyneburgu nie daje podstaw do optymizmu przed najbliższymi zawodami w szwedzkiej Malilli. 

- Ten zwycięski bieg daje nadzieję, ale musimy z teamem coś zmienić. Inni zawodnicy nam uciekają, a ja nie mam wystarczającej liczby punktów - wyznał Harris dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix. 

- Początek turnieju sporo nasz kosztował. Później byłem coraz lepszy, ale potrzebuję mocniejszego początku zawodów i także finiszu. Na piątkowym treningu czułem się świetnie. Miałem odpowiednią szybkość, ale później walczyłem z pierwszym motocyklem - ujawnił reprezentant Wielkiej Brytanii. 

- Zmieniłem maszynę i zadziałało w moim czwartym wyścigu. Potem jednak zerwał mi się łańcuch w ostatnim. Musimy zrobić jakieś testy w tym tygodniu i popracować nad czymś, co pozwoli nam być lepszym na śliskich torach - podsumował Harris.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!