betclic

Hasi: Gramy najważniejszy mecz w sezonie

Ostatnia aktualizacja: 03/08/16 09:20, Komentarzy: 1

0
1
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

- Trencin to bardzo dobry zespół, co pokazali w pierwszym meczu. Mają dobrych i szybkich piłkarzy w ofensywie, którzy są dobrzy technicznie - powiedział Besnik Hasi, trener Legii, przed środowym spotkaniem z AS Trencin, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu ze stolicy.

- Gramy najważniejszy mecz w sezonie i nie chcemy zacząć tego meczu tak jak w Płocku. Wtedy mielibyśmy problemy. Gramy w domu, przed naszymi kibicami, którzy na pewną będą nas wspierać. Będziemy mieli przewagę jednego gola i zagramy na naturalnej nawierzchni. To plusy. Rywal będzie od początku atakował i zrobimy wszystko, żeby temu zapobiec. Przewaga jednej bramki to jednak bardzo niebezpieczny wynik - stwierdził szkoleniowiec mistrzów Polski.

- Z Trenczyna wróciliśmy bardzo późno, a już dwa dni później mieliśmy mecz w Płocku. Piłkarze nie mieli czasu, żeby się w pełni zregenerować. Może dlatego na początku zabrakło nam koncentracji. Nie mam jednak wątpliwości, że w meczu europejskich pucharów takich problemów nie będzie. Trencin ma na pewno więcej jakości niż Wisła Płock, więc będziemy musieli być skoncentrowani przez całe 90 minut - podkreślił Hasi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Szmugler
Zarejestrowany od: 326 dni
Ilość komentarzy: 2896
Oceny: -26627
Kibicuje:
Real Madryt
03.08.2016 / 19:09:53
tylko (L)egia !
(L)egia PANY !