betclic

Hasi przed meczem o Superpuchar: Każde spotkanie jest dla nas ważne

Ostatnia aktualizacja: 06/07/16 22:26, Komentarzy: 1

0
1
Fot. katatonia82, Shutterstock

- Każda gra dla jest dla nas ważna. Superpuchar jest pierwszym meczem w sezonie, meczem istotnym, w którym oczywiście zawalczymy o wygraną. Brakuje nam paru graczy, ale nie chcę szukać wymówek. To, na czym nam jutro zależy, to brak kontuzji. Na eliminacje Ligi Mistrzów potrzebujemy wszystkich - mówił przed czwartkowym pojedynkiem szkoleniowiec mistrzów Polski, Besnik Hasi.

- Dobrze, że od razu mamy zagrać pierwszy mecz u nas. Czytałem, że Lech ma drużynę gotową na Mistrzostwo Polski. Zobaczymy na ile jesteśmy gotowi - przyznał albański szkoleniowiec cytowany przez oficjalną witrynę stołecznej ekipy.

- Harmonogram nie jest idealny, ale sprawy tak się właśnie mają, i nic z tym nie zrobimy. Pięciu graczy Legii grało na Euro, to dla Klubu ogromny sukces. Drużyna była niekompletna, warunki nie były idealne, ale miałem sporo satysfakcji widząc mentalność drużyny, dobre nastawienie. Nie osiągniemy formy w jeden dzień, musimy ćwiczyć ciężko. Kiedy zespół stanie się kompletny, dołączą pozostali, będziemy dużo lepsi. Dobre jest to, że inni piłkarze, którzy wcześniej nie dostawali wielu szans, mieli okazję pokazać mi co umieją, walczyć o swoją pozycję na boisku. Krok po kroku będziemy dochodzić do formy, nie ma co narzekać. Teraz ważna jest dla nas koncentracja - zapewnił opiekun mistrzów Polski.

Pojedynek z Lechem rozpocznie się o godzinie 17:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Ryba3
Zarejestrowany od: 1707 dni
Ilość komentarzy: 1897
Oceny: +11525
Kibicuje:
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
07.07.2016 / 03:26:25
Zobaczymy czy zrobi tu nam Albanski raj