betclic

Hasi przed meczem z AS Trencin: Musimy być dobrze zorganizowani

Ostatnia aktualizacja: 27/07/16 08:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

- Trencin ma szybkich piłkarzy, którzy są dobrzy technicznie. Będą dla nas bardzo niebezpieczni, szczególnie jeśli zostawimy im trochę miejsca na boisku. Musimy być więc bardzo dobrze zorganizowani - mówił na wtorkowej konferencji prasowej Besnik Hasi przed meczem z mistrzem Słowacji.

Albańczyk został zapytany o warunki, w jakich przyjdzie grać jego podopiecznym.
- Jeżeli chodzi o murawę, to wolę, aby moje zespoły grały na naturalnej nawierzchni. Jest to dla nas pewien problem. Trencin ma większe doświadczenie w grze na sztucznej trawie, zawsze szybko strzela na niej szybko wiele goli - stwierdził Hasi cytowany przez oficjalną witrynę mistrzów Polski.

- Trudno jest rywalizować finansowo z klubami z Niemiec czy Anglii. Dla nas odejście Dudy to sportowa strata. Cieszyłem się, że będę z nim pracował. Uważam, że to zawodnik, który nie pokazał w Legii pełni możliwości. Straciliśmy piłkarza, który miał dużo pomysłów na grę ofensywną. Potem ze składu z powodu kontuzji wypadł Guilherme, który też jest bardzo dobry technicznie. Dla nas to problem, ale klub szuka nowych piłkarzy. Za dwa tygodnie jakość drużyny powinna być dużo wyższa - zadeklarował opiekun warszawian.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!