Hat-trick Lukaku dał zwycięstwo Evertonowi

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 22:57, Komentarzy: 6

0
6

Sunderland AFC uległ u siebie drużynie Evertonu Liverpool 0:3 (0:0) w jedynym poniedziałkowym spotkaniu 4. kolejki angielskiej Premier League.

Na Stadium of Light pierwszoplanową postacią zawodów był Romelu Lukaku.

Napastnik reprezentacji Belgii w drugiej połowie w niespełna jedenaście minut skompletował hat-tricka, dwukrotnie pokonując bramkarza gospodarzy strzałami głową i raz wykorzystując sytuację sam na sam z golkiperem rywali.

Podopieczni Ronalda Koemana dzięki trzeciej wygranej z rzędu awansowali na trzecie miejsce w tabeli. "Czarne Koty" doznały natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i są na przedostatniej pozycji w klasyfikacji.