Hat-trick Łukasza Teodorczyka na Ukrainie

Ostatnia aktualizacja: 14/05/16 21:05, Komentarzy: 3

0
3

Dynamo Kijów pokonało na wyjeździe w meczu 26. kolejki ukraińskiej ekstraklasy Metalist Charków 4:1 (2:0). Tym samym, goście sobotniego spotkania zakończyli sezon 2015/2016 z 23 zwycięstwami na swoim koncie.

Świetne zawody zaliczył Łukasz Teodorczyk, który strzelił trzy bramki. Na listę strzelców były gracz Lecha Poznań wpisywał się w 7., 9. oraz 67. minucie rywalizacji. Reprezentant Polski plac gry opuścił na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry.

Gola dla ekipy z Kijowa zdobył także Oleg Gusev. Jedyną bramkę dla gospodarzy zaliczył z kolei Sergiy Napolov. To pierwsze trafienie 20-letniego skrzydłowego w tych rozgrywkach. Warto zaznaczyć, iż tuż po zmianie stron mecz został przerwany na 14 minut.

Dynamo Kijów kampanię ligową skończyło na pierwszym miejscu. Podopieczni Serhiy'a Rebrova zgromadzili w sumie siedemdziesiąt punktów. Natomiast Metalist Charków zajmie w ostatecznym rozrachunku dziesiątą lokatę.