Hawks przerwali serię pięciu wygranych Wizards

Ostatnia aktualizacja: 24/03/16 08:26, Komentarzy: 0

0
0

Koszykarze Washington Wizards przegrali przed własną publicznością z Atlanta Hawks 101:122 (25:22, 31:30, 19:29, 26:41) w środowym meczu National Basketball Association. W ten sposób podopieczni Randy'ego Wittmana przerwali serię pięciu zwycięstw z rzędu.

Gości do zwycięstwa poprowadził Dennis Schroder. Rezerwowy "Jastrzębi" zdobył 23 punkty oraz zaliczył osiem asyst, cztery zbiórki oraz jeden przechwyt. Drugim najlepszym strzelcem przyjezdnych okazał się Paul Millsap, który wywalczył 17 "oczek". Kolejne 15 dorzucił natomiast Kyle Korver. Warto odnotować, że 35-latek pięciokrotnie trafił zza linii trzech punktów.

Najskuteczniejszym graczem gospodarzy był Marcus Thornton, który wywalczył 23 punkty. Cztery mniej uzbierał Markieff Morris.

W barwach "Czarodziei" wystąpił Marcin Gortat. Polak przebywał na parkiecie Verizon Center przez 33 minuty i w tym czasie zanotował double-double (14 punktów i 14 zbiórek). 32-letni środkowy zapisał także na swoim koncie trzy asysty oraz jeden przechwyt i blok.

W ten sposób, Washington Wizards doznało swojej 36 porażki w bieżących rozgrywkach. Podopieczni Randy'ego Wittmana zajmują aktualnie dziesiąte miejsce w Konferencji Wschodniej, z kolei Atlanta Hawks znajduje się na czwartej pozycji.