betclic

Hazard: Gol dodał mi pewności siebie

Ostatnia aktualizacja: 22/09/15 12:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Eden Hazard ma nadzieję, że wróci do znakomitej formy z ubiegłego roku. Belg uważa, że gol zdobyty w sobotnim meczu z Arsenalem Londyn dodał mu pewności siebie.

- Po skomplikowanym początku sezonu potrzebowaliśmy zwycięstwa z dobrym zespołem. Udało nam się to i jesteśmy bliscy odzyskania wiary w nasze siły. Zasłużyliśmy na wygraną - powiedział Hazard cytowany przez oficjalny serwis Chelsea.

- Czuję się świetnie. Mój poprzedni sezon był znakomity i nie straciłem tamtej wysokiej jakości. W ostatnim meczu zaprezentowałem się z dobrej strony - zaznaczył.

- Przy golu miałem trochę szczęścia, ale najważniejsze jest to, że udało mi się trafić do bramki. Dzięki temu zwiększy się moja pewność siebie - zakończył.

W sześciu dotychczasowych kolejkach Premier League mistrzowie Anglii wygrali zaledwie dwa spotkania. Z siedmioma punktami zajmują 15. miejsce w tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1733 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8950
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
22.09.2015 / 12:54:21
Pan Andrzej Twarowski przeżywał orgazm w chwili zdobycia bramki przez Hazarda. Rozumiem sympatię do Belga, ale w czasie komentowania derbowego wręcz spuszczał się nad grą Belga.