betclic

Hazard: Walijczycy byli bardziej zdeterminowani od nas

Ostatnia aktualizacja: 02/07/16 08:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Reprezentacja Belgii zakończyła występ na EURO 2016 na ćwierćfinale. - Walijczycy byli bardziej zdeterminowani od nas - twierdzi Eden Hazard.

Dla Belgów porażka na tym etapie rozgrywek to duże rozczarowanie. Przed mistrzostwami Marc Wilmots powtarzał, że celem jego drużyny jest awans do półfinału. Za niezrealizowanie tego planu belgijski szkoleniowiec może zapłacić posadą.

- Na Wilmotsa nakładana jest duża presja. Pracujemy z nim od kilku lat i przeżyliśmy razem wiele wspaniałych chwil. Dzisiaj jesteśmy rozczarowani. Myślę, że decyzję o swojej przyszłości podejmie później. Jeśli nie będzie chciał już z nami pracować, to życzymy mu powodzenia w przyszłości - mówi Hazard.

- Z Walią zagraliśmy dobrze przez pierwsze 20 minut. Walijczycy byli bardziej zdeterminowani od nas Poza tym zagraliśmy w bardzo młodym składzie. Czasami to atut, ale czasami brak doświadczenia może być problemem - podkreśla kapitan reprezentacji Belgii.

- Przegraliśmy z Włochami, ale potem rozegraliśmy dobre mecze z Irlandią, Szwecją i Węgrami. Musimy nadal pracować, bo to przyjemność grać w tym składzie - kończy Hazard.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
jajajakberety
Zarejestrowany od: 488 dni
Ilość komentarzy: 1180
Oceny: +10603
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
02.07.2016 / 10:29:44
Ale cyrk, poprawność polityczna (tfu!) się skończyła w belgiskiej kadrze :D