Hebert: Korona nie pozwoliła nam rozgrywać

Piast Gliwice zremisował na wyjeździe z Koroną Kielce 1:1 (0:1). Jak przyznał tuż po tym spotkaniu doświadczony zawodnik gości, Hebert jest on zadowolony z ostatecznego rezultatu, bowiem w ich sytuacji każdy punkt jest bardzo cenny.

– Grało nam się niezwykle trudno. Gospodarze bardzo chcieli wygrać, bo tylko zwycięstwo dawało im jeszcze nadzieję na grę w górnej ósemce. Zaczęliśmy źle, Korona wyszła bardzo wysoko i nie pozwalała nam rozgrywać piłki. Zwieńczeniem była stracona bramka w 44. minucie

Oczywiście zawsze chcielibyśmy wygrywać, ale każdy punkt jest bardzo cenny. Jeśli spotkania nie da się wygrać, to remis też jest dla nas dobrym wynikiem. Musimy cały czas utrzymywać się jak najbliżej pierwszego miejsca

Na początku drugiej połowy byliśmy jeszcze lekko oszołomieni po stracie bramki w końcówce i bardzo powoli się rozkręcaliśmy. Na szczęście potem poszło świetne dogranie Kamila Vacka do Mateusza Maka i udało nam się wyrównać. Po tym golu nasza gra zaczęła wyglądać już dużo lepiej, ale zabrakło trochę szczęścia w końcówce –

Zawsze powtarzamy, że musimy walczyć do samego końca. Nigdy się nie poddajemy i do samego końca wierzymy, że losy meczu można jeszcze odwrócić. Każdy mecz chcemy za wszelką cenę wygrać. Czasami jednak brakuje nam szczęścia, ale taka po prostu jest piłka nożna