betclic

Hebert: W Ekstraklasie jest zadziwiająco wyrównany poziom

Ostatnia aktualizacja: 29/03/16 12:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Do Legii w tej chwili tracimy trzy punkty. To dużo i niedużo. W dwóch meczach wiele może się zdarzyć. A przecież znacie nasz charakter - my zawsze chcemy wygrywać - mówił w rozmowie z oficjalną witryną Piasta Gliwice Hebert Silva Santos.

Obrońca Piastunek w kilku słowach ocenił ostatnie pojedynki ekipy z Okrzei. - W ostatnich meczach nie zawsze punktowaliśmy za trzy, ale jak nie możesz wygrać - to zremisuj. I z takiego założenia wyszliśmy. Zresztą, każda zdobycz jest na wagę złota, bo musimy po pierwsze trzymać się blisko Legii oraz - po drugie - trzymać na dystans Cracovię i Pogoń - przekonuje.

- Do Legii w tej chwili tracimy trzy punkty. To dużo i niedużo. W dwóch meczach wiele może się zdarzyć. A przecież znacie nasz charakter - my zawsze chcemy wygrywać. Więc Legia wcale nie może być pewna lidera po rundzie zasadniczej. A wiemy jak to jest ważne - pierwsze miejsce gra z drugim u siebie - dodaje defensor gliwiczan.

Brazylijczyk został również zapytany o to, czy zespół Miedziowych zwolni w starciu z Piastem.
- Na pewno nie, bo... w tej lidze jest zadziwiająco wyrównany poziom. Tutaj nie ma zespołu, który wyraźnie wystaje ponad resztę. Więc tutaj bycie w grupie mistrzowskiej nie będzie miało żadnego znaczenia, bo sama sportowa ambicja nie pozwoli Zagłębiu odpuścić - podsumował swoją wypowiedź Brazylijczyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
RoYeek
Zarejestrowany od: 438 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +54
Kibicuje:
Juventus Turyn Real Madryt FC Barcelona
29.03.2016 / 13:04:21
A kto nie chce wygrywać lol ..... te wypowiedzi '' my zawsze chcemy wygrywać ''

Tabela