betclic

Henderson: Klopp to najlepszy menedżer na świecie

Ostatnia aktualizacja: 14/11/16 14:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

Jordan Henderson, środkowy pomocnik Liverpoolu i reprezentacji Anglii, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zdaniem Juergen Klopp to w tym momencie najlepszy trener na świecie.

Osiemnastokrotni mistrzowie Anglii po jedenastu seriach gier plasują się w tabeli angielskiej ekstraklasy na pierwszym miejscu. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia sześć punktów. Nad drugą Chelsea mają w tym momencie jedno "oczko" przewagi.

- Według mnie mamy najlepszego menedżera na świecie. To samo tyczy się pozostałych członków sztabu szkoleniowego. Moim zdaniem Liverpool to wręcz idealne miejsce dla graczy, którzy chcą grać na najwyższym możliwym poziomie
- powiedział Jordan Henderson, cytowany przez "liverpoolfc.com".

- Juergen Klopp swoją wizję prowadzenia drużyny przedstawia w bardzo prosty sposób. Wszyscy wiemy czego od nas oczekuje i nad czym w danym momencie musimy popracować. Ponadto, ma bardzo dobre podejście indywidualne do każdego - zaznaczył kapitan The Reds.

- Musimy czerpać jak najwięcej od niego, ponieważ jest niesamowity. Cały czas się rozwijać i non stop pracować nad poprawą swoich umiejętności - dodał były zawodnik Sunderlandu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
leniwiec
Zarejestrowany od: 272 dni
Ilość komentarzy: 1997
Oceny: +7085
Kibicuje:
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
14.11.2016 / 21:37:45
Każdy piłkarz gada tak o swoim trenerze i o swoich kolegach z zespołu. Żadna mi nowina.

Tabela