betclic

Henry: Wilshere ma ogromny potencjał

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 18:52, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Mitch Gunn/Shutterstock

Były gwiazdor Arsenalu Londyn, Thierry Henry wyraził współczucie dla kontuzjowanego Jacka Wilshere'a i życzył mu szybkiego powrotu do zdrowia.

23-letni pomocnik "Kanonierów" nie pojawił się na boisku od początku obecnych rozgrywek Premier League. Podczas przygotowań do sezonu doznał urazu kostki i choć początkowo miał pauzować przez dwa miesiące, nie wiadomo kiedy wróci do gry.

- Przykro mi ze względu na Jacka. To chłopak, który kocha Arsenal i jest jego wielkim kibicem - powiedział 38-letni Francuz cytowany przez "Sky Sports".

- Nigdy nie rozegrał całego sezonu, podczas którego mógłby pokazać co naprawdę potrafi. Wszyscy wiemy, że ma ogromny potencjał. Myślę, że "Kanonierzy" mają w swoim składzie świetnego piłkarza, który może być ich kapitanem przez wiele lat. Życzyłbym sobie, aby więcej nie nękały go kontuzje - dodał.

Wilshere jest zawodnikiem Arsenalu od lipca 2008 roku. Jego kontrakt z ekipą z Emirates Stadium będzie obowiązywał jeszcze przez trzy lata.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Puustelnik
Zarejestrowany od: 1627 dni
Ilość komentarzy: 209
Oceny: +1139
Kibicuje:
Liverpool FC
27.10.2015 / 20:42:12
Niestety prawda jest taka, że od 5 lat słyszę jakim to Jack może stać się wielkim piłkarzem. Wieczny talent i wieczny potencjał. A ciągle gra tak samo jak 5 lat temu.

Tabela