betclic

Hiddink broni Depaya: On potrzebuje czasu

Ostatnia aktualizacja: 27/12/15 19:26, Komentarzy: 2

0
2
Fot. kayintveen/Shutterstock

Guus Hiddink stanął w obronie Memphisa Depay i przypomniał, że to bardzo młody zawodnik, który potrzebuje czasu, żeby dostosować się do gry w Premier League.

- To bardzo młody człowiek. Kiedy występował w Holandii, był jedną z gwiazd, ponieważ w tamtejszej lidze brakuje wielkich nazwisk, które grałyby tam przez wiele sezonów - zauważył były selekcjoner reprezentacji Holandii cytowany przez espn.co,uk.

- W bardzo młodym wieku został określony jednym z największych talentów i oczywiście on jest niezwykle zdolnym zawodnikiem, ale teraz mierzy się z wymogami gry w Premier League, które są znacznie wyższe, podobnie jak intensywność w ciągu 90 minut - ocenił opiekun "The Blues".

- To nowe doświadczenie, z którym muszą sobie poradzić wszyscy piłkarze - nie tylko on -i potrzebują na to czasu. On ma duży talent, lecz udziela również wywiadów, w których mówi, że musi się przyzwyczaić do zupełnie innego stylu gry oraz występowania co trzy dni. Tacy gracze potrzebują trochę opieki od bardziej doświadczonych piłkarzy - stwierdził Guus Hiddink. 
Źródło: espn.co.uk
Dodaj komentarz
Junior
Rediks
Zarejestrowany od: 583 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +165
Kibicuje:
Liverpool FC
01.01.2016 / 10:08:35
Nie można zaprzeczyć że chłopak ma talent jak góra ale drugi Ronaldo to z niego nie będzie.
Senior
maks bayern
Zarejestrowany od: 1230 dni
Ilość komentarzy: 715
Oceny: +4654
Kibicuje:
Bayern Monachium
28.12.2015 / 08:04:51
Ale na kadrze się panoszy względem bardziej doświadczonych graczy. Van Persie na przykład

Tabela