betclic

Hiddink: Czwarte miejsce celem Chelsea

Ostatnia aktualizacja: 26/12/15 13:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. kojoku / Shutterstock.com Copy HTML

Guus Hiddink w zeszłym tygodniu został tymczasowym trenerem Chelsea Londyn. Dzisiaj jego drużyna zmierzy się na własnym stadionie z Watfordem. Szkoleniowiec "The Blues" powiedział, że celem jego zespołu jest zajęcie czwartego miejsca w tabeli – poinformowało "ESPN".

– Mamy matematyczne szanse na zakończenie sezonu na czwartej pozycji w tabeli i to jest naszym celem. Aby udało nam się go zrealizować, musimy być bardzo skuteczni. Jeżeli cele nie są możliwe do zrealizowania, nie powinno się ich wyznaczać. Wierzę jednak, że możemy zakończyć rozgrywki w pierwszej czwórce Premier League. Wciąż uczestniczymy również w Lidze Mistrzów i Pucharze Anglii – powiedział Hiddink.

Zespół ze Stamford Bridge zajmuje obecnie piętnaste miejsce w lidze. Ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Do Leicester City, które jest liderem, piłkarze Hiddinka tracą dwadzieścia punktów.

Holender w przeszłości prowadził już Chelsea. Był jej trenerem w drugiej połowie sezonu 2008/09. Stołeczny klub zakończył wtedy rozgrywki na trzeciej pozycji w lidze.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela