Hiddink: Gol nieprawidłowy, ale zasłużony

Ostatnia aktualizacja: 16/01/16 20:19, Komentarzy: 8

0
8

Remisem 3:3 zakończyło się starcie Chelsea z Evertonem na Stamford Bridge. W ostatniej minucie podstawowego czasu gry na prowadzenie wyprowadził gości Ramiro Funes Mori, ale osiem minut później wynik ustalił John Terry. Przy tym trafieniu obrońca The Blues znajdował się na spalonym, ale bramka została uznana. Menedżer Chelsea potwierdził, że nie było to prawidłowe trafienie.

- Nie zaprzeczę i nie powiem "cóż, nie widziałem tego gola" - powiedział.

- Tak, był spalony. Ale technicznie Terry wykończył to świetnie - ocenił.

- Posłaliśmy naszych dwóch środkowych obrońców do ataku. Gra była o wszystko. Ale ostatecznie nam się to opłaciło i zasłużyliśmy na to - stwierdził.

- Musimy przyjrzeć się teraz naszym błędom, ale też dobrym rzeczom. Na razie jednak cieszymy się tym, co udało się uzyskać w końcówce - zakończył.

Po remisie Chelsea zajmuje 14 miejsce w tabeli. Everton jest jedenasty.
Źródło: goal.com