betclic

Hiddink: Guardiola nie będzie miał łatwo w Premier League

Ostatnia aktualizacja: 02/02/16 21:35, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Ververidis Vasilis/Shutterstock

Guus Hiddink stwierdził, że Josepa Guardiolę czeka o wiele trudniejsze zadanie, ponieważ Premier League jest znacznie bardziej konkurencyjna od innych lig.

Zapytany o zatrudnienie Hiszpana w roli menedżera Manchesteru City, Holender odpowiedział - To nie jest wielki news. Ludzi oczekiwali tego, odkąd zapowiedział, że opuści Bayern Monachium i przeniesie się do Premier League, która jest bardzo atrakcyjną ligą, w szczególności dla młodych trenerów.

- Będzie się musiał jednak zmierzyć z zupełnie inną ligą niż dotychczas. W każdej poprzedniej lidze, w której pracował, spotykaliśmy się ze swego rodzaju dominacją zespołów, które prowadził. Tutaj jest nieco inaczej. Ale on to tego przywyknie - zapewnił opiekun "The Blues".

- Tutaj nie ma faworytów, tak jak w Hiszpanii jest Real i Barcelona czy w Niemczech Bayern Monachium, gdzie we wrześniu możesz być już niemal pewnym, kto zdobędzie tytuł - stwierdził Guus Hiddink cytowany przez ESPN.
Źródło: ESPN
Dodaj komentarz
Senior
lokiec
Zarejestrowany od: 515 dni
Ilość komentarzy: 693
Oceny: +5489
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
02.02.2016 / 21:57:29
No to będzie test dla Guardioli ale jeszcze bardziej chciałbym żeby objął klub ze środka tabeli i pokazał czy umie zrobić zespół z przeciętnych grajków czy radzi sobie tylko mając do dyspozycji ponadprzeciętnych graczy,

Tabela