betclic

Hiddink: Hazard jest ważny dla Chelsea

Ostatnia aktualizacja: 26/04/16 21:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Szkoleniowiec londyńskiej Chelsea Guus Hiddink jest przekonany, że w przyszłym sezonie Eden Hazard wciąż będzie bronił barw The Blues. Belg od kilku miesięcy nie jest w optymalnej formie, a jego nazwisko łączy się z innymi klubami.

- To ważne, aby Hazard był w tym zespole także w przyszłym roku. Jego kontrakt jest ważny jeszcze przez kilka lat, a z tego co wiem, jest zadowolony z gry na Stamford Bridge. Jest bardzo ważny dla tej drużyny i będzie istotny również w przyszłym sezonie - zapewnił obecny opiekun Chelsea.

- Moim zdaniem teraz w jego postawie widać świeżość i lekkość. Gra bez obciążeń w swoim umyśle i bez frustracji, co dla mnie jest pozytywnym prognostykiem. Co prawda nie jest jeszcze w pełni sprawny, a my nie chcemy więc podejmować zbędnego ryzyka, ale w najbliższych dniach powinien dojść już do swojego poziomu. Mentalna forma jest równie ważna - dodał Holender i równocześnie przyznał, że zdaje sobie sprawę z tego, że ten sezon w wykonaniu Belga jest kiepski, ale to ze względu na kontuzje. 

W obecnie trwającej kampanii ligowej Hazard strzelił cztery gole oraz zanotował osiem asyst. 
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela