betclic

Hiddink: Jestem pewien, że Terry jest w stanie kontynuować swoją karierę

Ostatnia aktualizacja: 11/05/16 20:55, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mr3002/Shutterstock

W środowym pojedynku z Liverpoolem nie zagra obrońca Chelsea FC, John Terry, który został ukarany czerwoną kartką w meczu z Sunderlandem. Media na Wyspach Brytyjskich od miesięcy zastanawiają się, jak będzie wyglądała przyszłość legendy The Blues. 

- John ciągle z nami trenuje mimo, że już nie zagra. Po tym, jak zobaczył czerwień, nie miał najszczęśliwszej miny, ale dzięki treningom jego morale wzrosło. Jego brak w ostatnich pojedynkach jest dla nas ciosem, zawsze chcesz mieć przecież kluczowych członków zespołu na placu gry - przyznał Guus Hiddink. 

Latem wygaśnie kontrakt defensora z brytyjskim gigantem, tak więc do nowego pracodawcy niezwykle doświadczony piłkarz będzie mógł przenieść się bez kwoty odstępnego. Podobno bardzo poważnie zakontraktowanie ponad 70-krotnego reprezentanta Synów Albionu rozważa New York Red Bulls.

- Patrząc na jego obecną grę, kondycję i wiek, jestem pewien, że jest w stanie kontynuować swoją karierę. Gdzie? To zależy od klubu. Nie jestem upoważniony do składania jakichkolwiek oświadczeń w tym temacie - zaznaczył holenderski menadżer.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Tschiani
Zarejestrowany od: 383 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +25
Kibicuje:
Polska
11.05.2016 / 23:32:04
The CAPTAIN!
The LEADER!
The LEGEND!

John Terry....

Odchodzi ostatni żołnierz ze starej sztywnej ekipy...
#RESPECT

Tabela