betclic

Hiddink: Odpadliśmy z LM, gdy kontuzje mieli Terry czy Zouma

Ostatnia aktualizacja: 02/05/16 19:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Niedzielny remis Leicester City z Manchesterem United sprawia, że losy tytuły wciąż pozostają nierozstrzygnięte. O wszystkim może przesądzić poniedziałkowe starcie Chelsea z Tottenhamem Hotspur. Wygrana The Blues odbierze Spurs nadzieję na tytuł.

- W tym sezonie mieliśmy kłopoty w obronie związane z licznymi kontuzjami: Terry'ego czy Zoumy - przypomniał Guus Hiddink. - Nie lubię narzekać, ale to właśnie wtedy odpadliśmy z Ligi Mistrzów i FA Cup. Musieliśmy robić rotacje w defensywie, a to zawsze daje zespołowi niepewność - zaznaczył opiekun Chelsea i równocześnie zwrócił uwagę na Harry'ego Kane'a, który będzie trudny do zatrzymania.

- Ekipa ze Stamford Bridge nie może pozwolić sobie na dwa lub trzy sezony takie jak ten. Wierzę, że piłkarze mojego zespołu mają ambicję, aby tego nie powtórzyć. Co do Tottenhamu, to myślę, że i w przyszłym roku mogą równie udanie walczyć o tytuł, ale w grze będzie też Chelsea. To wciąż wielki klub, który może przyciągać wielkie nazwiska - zakończył Holender.

Poniedziałkowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 21:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!