betclic

Hiddink: To ciężka porażka, ale City jest bardzo silne

Ostatnia aktualizacja: 17/04/16 11:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. kojoku / Shutterstock.com

Chelsea Londyn przegrała u siebie z Manchesterem City 0:3 w ostatnim sobotnim spotkaniu 34. kolejki angielskiej Premier League. - To ciężka porażka. Wynik 0:3 wydaje się wysoki i faktycznie tak jest, ale nie oznacza to, że nie braliśmy udziału w meczu - powiedział Guus Hiddink.

- Zagraliśmy przeciwko bardzo silnej drużynie, City udowodniło to docierając do półfinału Ligi Mistrzów - pochwalił rywali opiekun The Blues. - W pojedynku tym zrobiliśmy kilka błędów. W pierwszej połowie mieliśmy kontrolę w przypadku kilku kornerów, ale dwukrotnie dostaliśmy ostrzeżenie, że rywal może nam zaszkodzić swoimi kontrami.

- Mieliśmy kilka swoich sytuacji, ale nie stworzyliśmy sobie stuprocentowych szans. Różnica między nami a rywalem polegała na tym, że potrzebowaliśmy czegoś więcej, aby zdobyć gola. Nie zabrakło nam ducha walki, ale musimy uszanować jakość przeciwnika - zaznaczył Holender i dodał: - Trudno gra się przeciwko inteligentnemu rywalowi, zwłaszcza kiedy przegrywasz 0:2 i otrzymujesz czerwona kartkę - zakończył szkoleniowiec Chelsea.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela