betclic

Hiddink: W kadrze Chelsea nie będzie już zmian

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 18:11, Komentarzy: 0

1
0
Fot. mr3002/Shutterstock

Menadżer londyńskiej Chelsea, Guus Hiddink, zaznaczył w swoim ostatnim wywiadzie, iż niemal na pewno w kadrze pierwszego zespołu nie dojdzie już do żadnych przetasowań. 

Ostatnio w brytyjskiej prasie wiele pisało się o przenosinach Loica Remy'ego do chińskiej ekstraklasy. Według najnowszych informacji o doświadczonego snajpera stara się bardzo mocno Hebei China Fortune. 

- Jestem niemal pewny, że w kadrze pierwszego zespołu nie dojdzie już do żadnych przetasowań i obecnym składem dokończymy bieżącą kampanię - powiedział Guus Hiddink, cytowany przez "Sky Sports".

- Musimy być teraz bardzo ostrożni. Uwielbiam sytuację, w której o każdą możliwą pozycję na boisku walczy przynajmniej dwóch zawodników. Nikt nie wie przecież co się wydarzy w najbliższej przyszłości - dodał były selekcjoner Oranje.

The Blues po 25. kolejkach w tabeli Barclays Premier League plasują się na odległej trzynastej lokacie. Jak do tej pory drużyna ze Stamford Bridge zgromadziła na swoim koncie zaledwie trzydzieści punktów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela