betclic

Hiddink zadowolony z wyniku, niezadowolony z gry

Ostatnia aktualizacja: 02/03/16 12:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vespa125125CFC, wikicommons

We wtorkowy wieczór Chelsea FC wygrała na wyjeździe 2:1 z Norwich City. - Jestem zadowolony z tego wyniku, ale krytycznym okiem patrzę na sposób jego osiągnięcia - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Guus Hiddink.

- Jesteśmy zadowoleni z tego, że mocno oddaliliśmy się od strefy spadkowej. Teraz musimy skupić się na kolejnym celu i zobaczyć, czego możemy dokonać na arenie europejskiej. Każdy wie, że mamy napięty harmonogram, a kadra nie jest szeroka, więc pozostaje mi mieć nadzieję, że zespół będą omijać dalsze urazy. Jeśli ich unikniemy, to chciałbym zajść w Lidze Mistrzów jak najdalej
- zadeklarował szkoleniowiec The Blues.

Hiddink został zapytany również o Bertranda Traore i Kenedy'ego, którzy zagrali w pierwszym składzie.
- Obaj pukają do drzwi pierwszego zespołu. Ciężko pracują na treningach, więc warto dać im szansę, zwłaszcza patrząc na nasz napięty terminarz. Zawodnicy ci muszą zdobywać doświadczenie grając od pierwszej minuty w meczach Premier League, dlatego nie waham się na nich stawiać - dodał.

- Traore w poprzednich spotkaniach wchodził w końcówkach i zdobywał gole, ale zagranie od pierwszej minuty to inna sytuacja. W tym spotkaniu miał kilka swoich okazji których nie wykorzystał, ale to dla niego dobre doświadczenie. Jeśli chodzi o Kenedy'ego i jego uraz pachwiny, to mam nadzieję, ze to nic poważnego - zaznaczył holenderski taktyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela