Higuain dał Juventusowi wygraną z Napoli! Kwadrans Zielińskiego

Ostatnia aktualizacja: 29/10/16 22:48, Komentarzy: 10

0
10

Juventus pokonał SSC Napoli 2:1 w sobotnim meczu 11. kolejki włoskiej Serie A. W drugiej połowie w drużynie gości na murawie pojawił się Piotr Zieliński.

Mistrzowie Włoch objęli prowadzenie w 50. minucie, kiedy Leonardo Bonucci potężnym strzałem z woleja pokonał Pepe Reinę.

Przyjezdni bardzo szybko jednak wyrównali. Lorenzo Insigne kapitalnie podał w pole karne, gdzie Jose Callejon, bez przyjęcia, precyzyjnym uderzeniem pokonał Gianluigiego Buffona.

W 70. minucie zwycięską bramkę dla "Bianconerich" zdobył Gonzalo Higuain, który latem trafił do Turynu właśnie z Neapolu za 90 milionów euro.

W 76. minucie Maurizio Sarri, trener przyjezdnych, wprowadził na murawę Zielińskiego, ale wynik nie uległ już zmianie.

Podopieczni Massimiliano Allegriego są liderem tabeli z 27 punktami na koncie. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Chievo Werona. Natomiast Napoli plasuje się na trzeciej lokacie, tracąc do "Starej Damy" siedem "oczek". Ich kolejnym rywalem będzie Lazio Rzym.