betclic

Higuain: Niech mówią, że jestem gruby. Nadal będę strzelał gole

Ostatnia aktualizacja: 22/08/16 10:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Gonzalo Higuain udanie zadebiutował w Juventusie. Po meczu przyznał, że do dobrej gry dodatkowo zmotywowały go opinie krytyków.

Przed startem sezonu o Higuainie mówiło się bardzo dużo. Najpierw ze względu na głośny transfer z Napoli do Juventusu, później przez jego... tuszę. Krytycy zarzucali Argentyńczykowi sporą nadwagę. Robert Prosinecki, były reprezentant Chorwacji, nazwał go nawet "małą świnką".

- Będzie lepiej, jeśli wszyscy będą powtarzali, że jestem gruby. Nadal będę strzelał gole - mówi Higuain.

- Dajcie spokój, wszystko jest dobrze. Trenowałem przez dwadzieścia dni i nie rozumiem zainteresowania moją kondycją - dodaje Argentyńczyk.

- Zawsze marzy się o takich meczach, ale rzadko się to spełnia. Teraz wszystko poszło świetnie. Gol? Z zewnątrz mogło to wyglądać łatwo, ale zapewniam, że wcale takie nie było - kończy Higuain.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
DzizuSS
Zarejestrowany od: 334 dni
Ilość komentarzy: 251
Oceny: +1576
Kibicuje:
Polska FC Barcelona
22.08.2016 / 12:42:51
Widać, że się spasł, trener juve mówi że gość musi nad formą popracować. A ten będzie pierniczył, że wszystko super, a Ronaldo to może się na jego kaloryferze wzorować.. No ale jak ktoś kosztował 90mln to chyba może być trochę bezczelny.. przynajmniej teraz tak sportowcy/gwiazdy myślą..

Tabela