Higuain się nie zatrzymuje. Kolejne dwa gole Argentyńczyka [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Juventus pokonał przed własną publicznością US Sassuolo 3:1 w sobotnim meczu 3. kolejki włoskiej Serie A. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Gonzalo Higuain.

Mistrzowie Włoch już w 27. minucie prowadzili 3:0. Wszystkie trafienia były autorstwem piłkarzy pozyskanych w letnim okienku transferowym. Dwie bramki zdobył Higuain, a jedną Miralem Pjanić.

Pozyskany za 90 milionów euro Argentyńczyk na listę strzelców wpisał się już w piątej minucie, pewnie wykańczając akcję turyńczyków.

Po raz drugi bramkarza rywali pokonał po bardzo ładnym uderzeniu z woleja w dziesiątej minucie spotkania.

Goście byli w stanie odpowiedzieć tylko raz, a na listę strzelców wpisał się Luca Antei.

"Stara Dama" jest po trzech rozegranych spotkaniach liderem tabeli z kompletem zwycięstw. Sassuolo ma na swoim koncie trzy punkty i zajmuje 14. miejsce.