Hiszpania: Espanyol ograł Alaves na wyjeździe

Ostatnia aktualizacja: 20/11/16 14:15, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarze Deportivo Alaves Vitoria przegrali u siebie z Espanyolem Barcelona 0:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 12. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio de Mendizorroza zwycięskiego gola dla gości zdobył osiem minut przed końcem strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gerard Moreno. Napastnik "Papużek" trzy minuty wcześniej zmarnował także rzut karny.

Dzięki trzeciej wygranej w sezonie zespół z Katalonii awansował na czternaste miejsce w tabeli. Beniaminek z Kraju Basków doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na czternastą pozycję w klasyfikacji.