betclic

"Hiszpania jest najlepszą drużyną na świecie"

Ostatnia aktualizacja: 05/09/15 12:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Szkoleniowiec reprezentacji Słowacji, Jan Kozak przyznał, że w jego opinii Hiszpania jest obecnie najlepszą drużyną na świecie. Oba zespoły zmierzą się ze sobą dzisiaj o godz. 20:45.

W październikowym spotkaniu obu reprezentacji lepsza okazała się Słowacja. Wygrała wtedy 2:1, ale Kozak jest przekonany, że wieczorne spotkanie w Oviedo nie będzie należało do łatwych.

- Jedenaście miesięcy to długi okres. Zmierzyliśmy się z Hiszpanią niecały roku temu i zagraliśmy dobrze. Strzeliliśmy pierwszego gola w spotkaniu, dzięki czemu uwierzyliśmy, że możemy je wygrać - powiedział Kozak cytowany przez dziennik "AS".

- Bardzo chcieliśmy ich pokonać i szczęśliwie nam się udało. Była to również ogromna zasługa kibiców, którzy okazali nam wielkie wsparcie. Od tamtego meczu minęło jednak sporo czasu i wiele się zmieniło. Hiszpański futbol znów zaczął się rozwijać - zaznaczył.

Również Peter Pekarik, występujący na co dzień w Hercie Berlin, wyraził swój podziw dla reprezentacji Hiszpanii i przyznał, że wszyscy jej zawodnicy prezentują bardzo wysoki poziom.

- Nie potrafię wyróżnić żadnego z hiszpańskich piłkarzy, ponieważ na każdej pozycji mają trzech lub czterech fantastycznych zawodników. To najlepsza drużyna na świecie - podkreślił.

Słowacja jest liderem grupy C. Ma na swoim koncie 18 punktów i o trzy "oczka" wyprzedza drugą w tabeli Hiszpanię.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!