Hiszpania: Joselu doznał kontuzji w debiucie

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 17:24, Komentarzy: 1

0
1

Nowy nabytek Deportivo La Coruna, Joselu ze względu na kontuzję nie będzie zdolny do gry w najbliższym czasie – donosi "Football Italia". 26-letni Hiszpan urazu doznał podczas ostatniego spotkania ligowego z Athletic Club.

Wychowanek Celty Vigo boisko opuścił już w 24. minucie rywalizacji. Na placu gry zastąpił go Borja Valle. W ostatecznym rozrachunku Blanquiazules przegrali z Baskami 0:1. Jedynego gola zdobył doświadczony Raul Garcia.

W najbliższych dniach Joselu przejdzie szczegółowe badania kontuzjowanego kolana. Wówczas dowiemy się, jak długo potrwa jego przerwa w grze. Pierwsze doniesienia z Półwyspu Iberyjskiego sugerują, że piłkarz uszkodził więzadła.

Utalentowany napastnik został wypożyczony do ekipy z Estadio Municipal de Riazor na dwanaście miesięcy z angielskiego Stoke City. W ekipie prowadzonej przez Gaizkę Garitano miał zastąpić Lucasa Pereza, który przeniósł się do londyńskiego Arsenalu.