Hiszpania: Osiemnasty remis Deportivo

Ostatnia aktualizacja: 24/04/16 09:08, Komentarzy: 2

0
2

Piłkarze SD Eibar zremisowali przed własną publicznością w ostatnim sobotnim meczu 35. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Deportivo La Coruna 1:1 (1:0). Dla przyjezdnych jest to już osiemnasty podział punktów w bieżącym sezonie ligowym.

Pierwszego gola w starciu na Ipurua Municipal Stadium zdobyli gospodarze. Na listę strzelców wpisał się już w 8. minucie 27-letni hiszpański pomocnik Adrian. Do wyrównania doprowadził z kolei Federico Cartabia, który bramkę strzelił w 71. minucie.

Niebiesko-czerwoni po 35. seriach gier plasują się w tabeli Primera Division na jedenastym miejscu. Natomiast Deportivo na tym etapie rozgrywek zajmuje czternastą lokatę. Jak do tej pory podopieczni Victora Sancheza zgromadzili na swoim koncie 39 punktów.