Hiszpania: Remis Osasuny z Las Palmas

Ostatnia aktualizacja: 01/10/16 20:57, Komentarzy: 1

0
1

Osasuna Pampeluna zremisowała u siebie z UD Las Palmas 2:2 w trzecim sobotnim spotkaniu siódmej kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio El Sadar gospodarze szybko objęli prowadzenie po strzale z rzutu karnego Roberto Torresa Moralesa, a tuż przed przerwą podwyższył Sergio Leon Limones.

Goście w drugiej połowie odrobili jednak straty, a do siatki beniaminka celnie przymierzyli Vicente Gomez oraz w ostatniej minucie David Garcia.

Zespół z Nawarry pozostaje wciąż bez zwycięstwa i po trzecim remisie w sezonie nadal jest na przedostatnim miejscu w tabeli.

Drużyna z Wysp Kanaryjskich po raz drugi w bieżących rozgrywkach podzieliła się punktami z rywalami i zachowała siódmą pozycję w klasyfikacji.

* * * * * *
Osasuna Pampeluna - UD Las Palmas 2:2 (2:0)
Bramki: Roberto Torres 7-karny, Sergio Leon Limones 45 - Vicente Gomez 57, David Garcia 90.