Hiszpania: Sevilla pokonała Deportivo Alaves

Ostatnia aktualizacja: 01/10/16 18:51, Komentarzy: 2

0
2

Sevilla pokonała z Deportivo Alaves 2:1 w sobotnim meczu 7. kolejki hiszpańskiej La Liga. Gospodarze zwycięskiego gola strzelili w doliczonym czasie gry.

Drużyna z Andaluzji objęła prowadzenie w 74. minucie po trafieniu Wissama Bena Yeddera. Kiedy w 84. minucie do remisu doprowadził Victor Laguardia wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów. W doliczonym czasie gry swojego drugiego gola zdobył Ben Yedder i zapewnił gospodarzom zwycięstwo.

Drużyna prowadzona przez Jorge Sampaoliego ma na swoim koncie 14 punktów i awansowała na pozycję wicelidera. Większość spotkań tej kolejki zostanie jednak rozegranych w niedzielę. W następnej Sevilla zagra na wyjeździe z Leganes.

Natomiast Alaves zgromadziło dziewięć "oczek" i plasuje się na 11. lokacie. Po przerwie na mecze reprezentacji zmierzy się u siebie z Malagą.