Hiszpania: Tytoń na ławce, zwycięstwo Deportivo

Ostatnia aktualizacja: 20/08/16 07:03, Komentarzy: 2

0
2

Deportivo La Coruna wygrało u siebie z SD Eibar 2:1 (0:0) w piątkowym spotkaniu inauguracyjnej kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Riazor zawody z ławki rezerwowych obserwował Przemysław Tytoń. Między słupkami zespołu z Galicji stanął doświadczony Argentyńczyk German Lux.

Wszystkie bramki w tym meczu padły po stałych fragmentach gry. Goście objęli prowadzenie dziesięć minut po zmianie stron, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, znakomitym uderzeniem głową w krótki róg popisał się Ivan Ramis.

Wyrównał niespełna kwadrans później, po zagraniu z rzutu wolnego, strzałem z bliska Pedro Mosquera. Trzy minuty przed końcem Lucas Perez wykorzystał rzut karny, zapewniając tym samym gospodarzom trzy punkty.

Kolejnym rywalem Deportivo będzie na wyjeździe Betis Sevilla. Ekipa z Baskonii podejmie natomiast przed własną publicznością Valencia CF.