Hiszpania: Tytoń na ławce, zwycięstwo Deportivo

Ostatnia aktualizacja: 01/10/16 22:57, Komentarzy: 1

0
1

Deportivo La Coruna pokonało u siebie Sporting Gijon 2:1 (1:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 7. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Riazor zawody z ławki rezerwowych obserwował Przemysław Tytoń. Między słupkami "Blanquiazules" stanął Argentyńczyk German Dario Lux.

Mistrzowie Hiszpanii z 2000 roku prowadzili do przerwy po trafieniu Kostarykanina Celso Borgesa. Wyrównał dwadzieścia minut po zmianie stron Sergio Alvarez, ale decydujące słowo należało do dwukrotnych zdobywców Pucharu Króla.

W drugiej minucie doliczonego czasu Holender Ryan Babel zdecydował się na uderzenie z dystansu, po którym piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki rywali.

Dzięki drugiej wygranej w sezonie zespół z Galicji awansował na dwunaste miejsce w tabeli, natomiast drużyna z Asturii doznała czwartej z rzędu porażki i spadła na piętnastą pozycję w klasyfikacji.