Hiszpania w finale EURO 2017. Trzy gole Saula! [VIDEO]

Francesc Juan / shutterstock.com
Hiszpania pokonała w Krakowie Włochy 3:1 (0:0) w drugim półfinałowym meczu piłkarskich mistrzostw Europu U-21. Piłkarze Alberta Celadesa w finale zagrają z Niemcami.

Pierwszoplanową postacią spotkania na obiekcie Cracovii był Saul Niguez. Pomocnik Atletico Madryt w drugiej połowie zdobył wszystkie bramki dla zespołu z Półwyspu Iberyjskiego.

Osiem minut po przerwie Saul wykorzystał świetny rajd i zagranie w pole karne Daniela Ceballosa, po którym mocnym strzałem w długi róg nie dał szans Gianluigiemu Donnarummie.
Kilka minut później czerwoną kartkę zobaczył Roberto Gagliardini. Włosi nie załamali się grą w osłabieniu - do wyrównania doprowadził Federico Bernardeschi. Remis nie utrzymywał się jednak tylko dwie minuty. Znów błysnął Saul, który wyprowadził Hiszpanię na prowadzenie kapitalnym strzałem z dystansu.

Piłkarz Atletico skompletował hat-trick w 74. minucie gry. Płaskim strzałem wykończył świetnie podanie od Marco Asensio.

Hiszpanie w piątkowym finale na tym samym stadionie zmierzą się z Niemcami, którzy wcześniej po rzutach karnych wyeliminowali Anglię.