betclic

Hiszpańskie media: "Real się ośmieszył"

Ostatnia aktualizacja: 01/09/15 09:41, Komentarzy: 3

0
3
Fot. Pritaneon Oriol Ventura Pedrol, wikicommons

Kuriozalne okoliczności transferu Davida De Gei z Manchesteru United do Realu Madryt są przedmiotem krytyki hiszpańskich dzienników sportowych.

"Marca" na okładce wybija wszystko mówiące słowo: "ośmieszenie". Dziennik o możliwy brak transferu obwinia groteskowe pertraktacja między klubami. Szefowie Realu i Manchesteru United długo nie potrafili dojść do porozumienia w sprawie warunków umowy. Najbardziej mogą na tym stracić David De Gea i Keylor Navas, którzy byli już gotowi do opuszczenia swoich obecnych klubów.


W podobnym tonie utrzymana jest okładka "Sportu". "Real się ośmieszył" - pisze dziennik nawiązując do tego, że na drodze do zatwierdzenia kolejnego galaktycznego transferu stanął błąd administracyjny.

Z kolei "AS" winą za całe zamieszanie obarcza Florentino Pereza. Dziennikarze nie mogą uwierzyć, że transakcja nie wypali z powodu opóźnienia w wysłaniu kontraktu de Gei władzom ligi.
Źródło: sport.pl
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Idwtlitpa
Zarejestrowany od: 1237 dni
Ilość komentarzy: 3051
Oceny: +16933
Kibicuje:
Liverpool FC Lech Poznań Polska
01.09.2015 / 12:11:09
Nie ma co w Realu rządzą zajebiści ludzie ... Kupili świetnego Keylora Navasa po to żeby grzał ławę a w pierwszym składzie wystawiali Ikera bez formy, potem sprzedali? Ikera i zamiast postawić na Navasa sprowadzili jakąś podróbkę Casilasa. Ale żeby było jeszcze ciekawiej postanowili kupić jeszcze jednego bramkarza tylko trochę nie zmieścili się w czasie więc wychodzi na to że jednak to Keylor będzie podstawowym bramkarzem przynajmniej do stycznia. A w trakcie sezonu pewnie między słupkami postawią PEPE żeby było jeszcze ciekawiej ... Już o wymianie Ancelottiego na beniteza nie ma co wspominać żeby nie dobijać psychicznie kibiców Realu :D łączymy się z wami w bólu.
Solidny ligowiec
Andrew Bączyńsky
Zarejestrowany od: 784 dni
Ilość komentarzy: 1529
Oceny: +16006
Kibicuje:
Polska Real Madryt
01.09.2015 / 11:59:31
"Kuriozalne okoliczności transferu Davida De Gei z Realu Madryt do Manchesteru United"
Na pewno myślimy o tym samym transferze ?
Kluczowy zawodnik
Kielce92
Zarejestrowany od: 1591 dni
Ilość komentarzy: 1994
Oceny: +15820
Kibicuje:
Argentyna FC Barcelona Korona Kielce
01.09.2015 / 09:52:16
ja pierdole... mieli czas przez te wszystkie dni transderowe a wy pierdolicie o tym ze spoznili sie kilka minut... wypierdalac z tymi bzdetami...

Tabela