Hit na remis. Giroud ratuje punkt dla Arsenalu! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 19/11/16 15:23, Komentarzy: 38

0
38

Manchester United zremisował z Arsenalem 1:1 w szlagierowym meczu dwunastej kolejki Premier League. Gole strzelili Juan Mata i Oliver Giroud.

Początek meczu był wyrównany, ale lepszą sytuację do objęcia prowadzenia miał Arsenal. Po podaniu Theo Walcotta znakomitą okazję miał Alexis Sanchez. Chilijczyk nie potrafił jednak głową skierować piłki do bramki.

Z czasem zarysowała się przewaga gospodarzy. W 35. minucie w pole karne Arsenalu przedzierał się Antonio Valencia. Ekwadorczyk założył siatkę Nacho Monrealowi, próbował go wyprzedzić, ale padł w starciu z rywalem. Andre Mariner nie podyktował jednak rzutu karnego.

Kilka chwil później groźnym strzałem zza pola karnego popisał się Juan Mata. Petr Cech z najwyższym trudem odbił piłkę poza linię końcową.

Kolejną groźną akcję gospodarze przeprowadzili w 41 minucie. Tym razem strzelał Martial. Efekt był taki jak poprzednio - Cech odbił piłkę na rzut rożny.

Po przerwie na boisku działo się mniej. Optyczną przewagę miał Manchester United, ale długo z ataków gospodarzy nic nie wynikało. Długo, czyli do 68. minuty.

Prawą stroną boiska zaatakował Ander Herrera i mocno dośrodkował z linii końcowej boiska. W polu karnym do piłki dopadł Mata, który płaskim strzałem nie dał szans Cechowi.

Po stracie gola Arsenal nie potrafił zagrozić bramce Davida De Gei. Grę kontrolowali gospodarze. Wydawało się, że nie dadzą sobie odebrać trzech punktów.

Końcówka należała jednak do Arsenalu. Prawą stroną boiska pociągnął Alex Oxlade-Chamberlain, świetnie dośrodkował w pole karne, a tam najwyżej wyskoczył Oliver Giroud. De Gea nie miał nic do powiedzenia.

PHKxMonster666
Zarejestrowany od: 82 dni
Ilość komentarzy: 528
Oceny: +754
CA Boca Juniors FK Austria Wiedeń FC Salzburg Dinamo Minsk BATE Białoruś Club Brugge KV Fluminense Atlético Mineiro Flamengo
26.11.2016 / 17:25:37
....
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 693 dni
Ilość komentarzy: 8363
Oceny: +40982
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
19.11.2016 / 18:01:44
Giroud już kolejny raz w tym sezonie ratuje dupę Arsenalowi.
19.11.2016 / 16:23:45
Szkoda... Diabły zasługiwały swoją grą na wygraną co do karnego to ewidentny błąd sędziego Velencia wygrał pozycje a to że się nie popłakał z bólu nie znaczy że faulu nie było :)
19.11.2016 / 16:09:25
Przynajmniej widać progress w grze MU. Oby trzymali formę w każdym meczu i starali grać się jeszcze lepiej;)
titanum.87
Zarejestrowany od: 236 dni
Ilość komentarzy: 3242
Oceny: -11433
19.11.2016 / 16:07:02
/ -12
Chyba kit. W Primera Division był wcześniej mecz broniącego się przed spadkiem Deportivo La Coruna z FC Sevillą który dostarczył nam o wiele więcej emocji niż przereklamowany hit Premier League... to już kolejny taki przypadek, w zasadzie to już stało się regułą. Ale oczywiście "znawcy" i tak powiedzą, że Premier League jest najlepsza, najciekawsza itp. itd. A idź pan w kij.
19.11.2016 / 16:01:40
Manchester United grał dobrze, zasłużył na triumf, a Arsenal nie zasłużył na ten remis, ale to jest piłka. Gra Czerwonych Diabłów dziś i ostatnimi czasy wygląda dobrze, ale gorzej jest ze skutecznością i wyraznie brakuje United szcześcia bo remisują mnóstwo wygranych meczych, ale głowa do góry, jeszcze 26 kolejek. Kolejny świetny mecz Pogby i Maty.
MałyKarakan
Zarejestrowany od: 250 dni
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +971
Arsenal Londyn PSG Bayern Monachium Lech Poznań Zagłębie Lubin Polska
19.11.2016 / 15:40:50
Proszę, sprzedajmy Ramseya. Może znajdą się naiwni, którzy dadzą te 30 milionów za niego, a za taką kwotę Wenger jest w stanie sprowadzić kogoś dobrego.
19.11.2016 / 15:40:28
Brawo dla Arsenalu za walkę do ostatniego gwizdka!
CFC_93
Zarejestrowany od: 18 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +402
Chelsea Londyn
19.11.2016 / 15:38:16
Arsenal daleko nie zajdzie bez klasowej 9. Sanchez miał dzisiaj strzelać i rozgrywać w środku, bo jako jedyny coś próbował i był wszędzie, a reszta praktycznie grała tylko, żeby pozbyć się piłki.
19.11.2016 / 15:37:20
Arsenal w 2 połowie 1 strzał na bramkę i 1 celny . Co do sędziego , to szkoda słów .. Ewidentny karny dla Manchesteru . Co do meczu Arsenal z tak słabą grą , nie zasługiwał na remis .
Nobius3560
Zarejestrowany od: 295 dni
Ilość komentarzy: 150
Oceny: +1141
Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska FC Bayern Monachium II
19.11.2016 / 15:59:24
Od kiedy w piłce jest zasłużona wygrana czy nie, liczą się GOLE i tyle no ale niestety takie jest życie.
Bohomaz
Zarejestrowany od: 56 dni
Ilość komentarzy: 96
Oceny: +743
Arsenal Londyn Juventus Turyn Polska
19.11.2016 / 15:34:56
czy Kieran Gibbs jest kontuzjowany? Jeśli nie to nie rozumiem czemu Wenger go nie wystawia tylko Monreala.
Oceny: +1044
AC Sparta Praga Czechy Chelsea Londyn West Bromwich Albion FC Metz Hoffenheim AC Milan FC Barcelona Real Murcia CF SV Darmstadt 98
19.11.2016 / 15:33:44
Čech uratował dupsko Arsenalowi. Brawo dla obu drużyn. Ale jak już napisał na Twitterze Mariusz Bielski "Podejrzewam, że konferencja Mourinho może być ciekawsza niż sam mecz United z Arsenalem"
lemur
Zarejestrowany od: 961 dni
Ilość komentarzy: 753
Oceny: +5815
19.11.2016 / 15:32:24
Jeśli nie da się wygrać to trzeba zremisować. MU był zespołem lepszym i miał więcej sytuacji. Uprzedzając Mourinho powiem, że karny się należał. Arsenal mimo słabszej dyspozycji wywiózł punkt i to się chwali. Nie da się wygrać wszystkiego a biorąc pod uwagę ten przeklęty dla Arsenalu listopad to jestem zadowolony z wyniku.
/ -11
Świetny Arsenal! MU powinno grać w 10 już w pierwszej połowie, ale gdzie United nie może tam sędzia... Wynik korzystny dla gospodarzy, kanonierzy powinni byli wywieźć 3 punkty.
Mad_Mind_To_Kurwa
Zarejestrowany od: 22 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: -521
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Real Madryt
19.11.2016 / 15:46:03
Ten sędzia, który nie podyktował ewidentnego karnego w pierwszej połowie? Weź ty napierw pomyśl zanim coś napiszesz
AdrianArsenal4
Zarejestrowany od: 685 dni
Ilość komentarzy: 1090
Oceny: +6520
19.11.2016 / 15:31:26
Wenger z Mourinho chyba nigdy nie wygra w lidze. To cud że Arsenal to zremisował.
marcindragon
Zarejestrowany od: 482 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +75
19.11.2016 / 15:30:29
Mu ewidentnie kontrolował mecz, bramka Arsenalu to duże szczęście!
evertos
Oceny: +417
19.11.2016 / 15:47:42
o ile dobrze widzialem to ox minal przeciwnika dosrodkowal a girud strzelil gola . nie wiem co ty nazywasz szczesciem bo to byla normalna dosc ladna akcja i zdobyta bramka. wynik 1:1 nazwalbym szczesliwym dla arsenalu. poprzez nieudolnosc przeciwnika
Oceny: -521
19.11.2016 / 15:26:27
/ -16
Brawa Arsenal tak się gra z MU na ich terenie tylko główki są lekarstwem na autobus.
19.11.2016 / 15:31:34
po co mam patrzeć na staty skoro oglądałem mecz i widziałe jak autobus był postawiony przy 1-0 dla Mułów
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 116 dni
Ilość komentarzy: 833
Oceny: +7013
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
19.11.2016 / 15:43:40
Widzę ''inteligentnie'' podszedłeś to tematu chłopcze. Bana wyłapałeś to teraz się będziesz wyżywał tak? Powiem Ci jedno. Dostałeś jednego bana, dostaniesz i drugiego. A co do samego meczu...Czerwone Diabły były strona przeważającą w tym meczu zakompleksiony ''znawco''.
Oceny: -521
19.11.2016 / 22:49:54
Jebnij się w łeb psycholu.Udaj się do psychiatry.
evertos
Oceny: +417
19.11.2016 / 15:25:47
smutno patrzec na tak slaba gre arsenalu . kiepskie ustawienie i brak zmian .nic nie grali a bramka padla dzieki zmiennikom. man u zasluzyli na zwyciestwo.ale coz .cieszy chociaz remis