betclic

Hlousek: Legia, Stuttgart, jakość podobna

Ostatnia aktualizacja: 10/02/16 20:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

W Legii jest od niedawna, ale zdążył już nabrać dobrej opinii o klubie. Czeski obrońca Adam Hlousek w rozmowie z legia.com opowiedział o swoich pierwszych dniach w Warszawie.


- Treningi były bardzo intensywne, ale dobre. Cieszę się, że mamy do dyspozycji dobrą murawę i możemy odpowiednio przygotować się do niedzielnego meczu. Jestem bardzo zadowolony z tego, że do startu ligi już tylko cztery dni - opowiada piłkarz.


- Wszystko, co słyszałem o Legii przed transferem, okazało się prawdą. Drużyna ma bardzo dużo jakości. Dzisiaj w futbolu zespoły mają bardzo podobną jakość - czy to Ekstraklasa, czy Bundesliga, Legia czy Stuttgart - a o zwycięstwach na boisku decydują drobiazgi - dodaje.


Hlousek opowiada, że początki są dla niego dość obciążające:  - Ostatnie cztery dni były dla mnie bardzo gorączkowe. Podróż, przeprowadzka, potem wyczerpujące treningi... Uważałem jednak na siebie i odpowiednio się regenerowałem, żeby nogi i ciało były sprawne. Znam swój organizm. Wiem też, że częścią wytrenowania jest początkowe zmęczenie i ciężkie nogi. Każdego dnia będzie jednak na pewno lepiej! - kończy nowy nabytek wicemistrzów Polski.

Źródło: legia.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!