betclic

Hodgson: Mam ból głowy przy ustalaniu składu

Ostatnia aktualizacja: 02/06/16 11:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Oleh Dubyna / Shutterstock.com

Reprezentacja Anglii w czwartek na Wembley rozegra mecz towarzyski z Portugalią. Selekcjoner Roy Hodgson przyznał, że już teraz ma ból głowy, aby zdecydować, kto zagra w podstawowym składzie na EURO 2016 w pierwszym meczu przeciwko Rosji.

- Znam zawodników i wiem, że mógłbym wystawić przeciwko Rosji niemal dwie jedenastki. To może być lekka przesada, ale niewielka. Nadal mam ból głowy, zastanawiając się, kto znajdzie się w pierwszym składzie - powiedział Hodgson, cytowany przez "Goal".

- Jest przynajmniej czterech lub pięciu graczy, którzy zasługują na miejsce w pierwszej drużynie, ale będą cały czas musieli o nie walczyć - podkreślił selekcjoner "Synów Albionu".

- Jednak mam nadzieję, że zagramy więcej niż trzy mecze, a do tego będziemy potrzebować więcej niż 11 zawodników. Jeśli piłkarze będą grać na poziomie, na jaki ich stać, to trudno będzie nas pokonać - ocenił Hodgson.

Anglia rywalizację na EURO we Francji rozpocznie 11 czerwca, kiedy w Marsylii zmierzy się z Rosją. Jej kolejnymi rywalami w Grupie B będą Walia oraz Słowacja.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Kolololo
Zarejestrowany od: 910 dni
Ilość komentarzy: 1750
Oceny: +5227
Kibicuje:
AC Milan
02.06.2016 / 11:57:22
Ale mają łatwą grupę.