betclic

Hodgson: Mamy czas, żeby wyciągnąć wnioski z tej porażki

Ostatnia aktualizacja: 30/03/16 13:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Reprezentacja Anglii przegrała we wtorek w towarzyskim meczu rozegranym na Wembley 1:2 z Holandią. Trener gospodarzy, Roy Hodgson powiedział po spotkaniu, że jego drużyna go rozczarowała.

– Rozczarowujące było dla mnie to, że nie osiągnęliśmy takiego poziomu zaangażowania i kreatywności jak w sobotnim meczu z Niemcami. Szansę na występ dostało wielu graczy. Mam nadzieję, że skorzystamy na tym w przyszłości. Mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Przed Euro czekają nas jeszcze trzy sprawdziany. Będziemy mieli czas na to, by wyciągnąć lekcję z porażki z Holandią – powiedział Hodgson.

Gola dla "Synów Albionu" zdobył Jamie Vardy. Trafienia dla gości zaliczyli Vincent Janssen i Luciano Narsingh.

– Sędzia powinien odgwizdać faul podczas akcji, po której Holendrzy zdobyli drugą bramkę, ale nawet gdyby tak się stało, nie byłbym zadowolony z naszej gry. Liczyłem, że moi piłkarze pokażą znacznie więcej przed 82 tysiącami widzów – dodał angielski selekcjoner.

Przed rozpoczęciem mistrzostw Europy piłkarze Hodgsona zmierzą się z Turcją, Australią i Portugalią. Podczas Euro 2016 będą rywalizowali w grupie z Rosją, Walią i Słowacją.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!