betclic

Hodgson: Na Euro zabiorę zdrowych i przygotowanych

Ostatnia aktualizacja: 08/11/15 12:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Reprezentacja Anglii zakwalifikowała sie na mistrzostwa Europy, wygrywając wszystkie dziesięć spotkań w grupie. Jak donosi "BBC", selekcjoner kadry, Roy Hodgson powiedział, że na turniej do Francji zabierze jedynie tych piłkarzy, który będą dobrze przygotowani do gry.

– Chcę mieć w kadrze 23 zdrowych i w pełni przygotowanych do gry zawodników. Nie chcę powoływać piłkarzy i liczyć na to, że wyzdrowieją przed turniejem – powiedział trener Anglii.

"Synowie Albionu" 13 listopada zmierzą się na wyjeździe w towarzyskim meczu z Hiszpanią. Cztery dni później ich rywalem będzie Francja. Roy Hodgson nie będzie mógł skorzystać w tych spotkaniach z kontuzjowanych: Leightona Bainesa, Phila Jagielki, Jacka Wilshere'a, Theo Walcotta, Danny'ego Ingsa, Alexa Oxlade'a-Chamberlaina, Danny'ego Welbecka, Daniela Sturridge'a.

Daniel Sturridge i Danny Weleck muszą być załamani tym, że przez bardzo długi okres nie mogą grać w piłkę, ale nie wiadomo co się wydarzy w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że wkrótce dojdą do siebie – dodał Hodgson.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!