betclic

Hodgson: Nasza gra będzie zależała od Rooney'a

Ostatnia aktualizacja: 14/02/16 11:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Selekcjoner reprezentacji Anglii, Roy Hodgson powiedział w wywiadzie udzielonym "BBC", że gra jego drużyny podczas Euro 2016 będzie zależała od podstawy Wayne'a Rooney'a. 68-letni trener dodał, że cieszą go dobre występy dwóch innych napastników, Jamiego Vardy'ego i Harry'ego Kane'a.

– Jestem zadowolony, że Wayne Rooney ma już za sobą trudny czas. To dla nas bardzo ważny zawodnik, od którego będzie zależała gra Anglii na Euro. Możemy występować w różnych systemach. Nasza taktyka może przypominać diament, ale jesteśmy w stanie grać również z jednym napastnikiem. Cieszy mnie świetna forma dwóch innych snajperów, Jamiego Vardy'ego i Harry'ego Kane'a – powiedział Hodgson.

Rooney w bieżącym sezonie rozegrał 22 mecze w Premier League. Zdobył w nich siedem goli. Pięć z nich strzelił w 2016 roku.

– Nasza pomoc również wygląda bardzo dobrze, a przyglądam się ostatnio także Markowi Noble'owi i Danny'emu Drinkwaterowi. Przed nikim nie zamierzam zamykać drzwi
–dodał angielski szkoleniowiec.

Reprezentacja Anglii swój pierwszy mecz na mistrzostwach kontynentu rozegra z Rosją. Spotkanie odbędzie się 11 czerwca na Stade Velodrome w Marsylii. Później "Synowie Albionu" zmierzą się z Walią i Słowacją.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!