betclic

Hodgson: To będzie nowy Ashley Cole

Ostatnia aktualizacja: 10/09/15 19:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Anglii, Roy Hodgson, wierzy, że Luke Shaw przez długie lata może pełnić rolę lewego obrońcy zespołu narodowego. Młody Anglik spisuje się świetnie w barwach Manchesteru United, znalazł również uznanie u Louisa van Gaala.

- Moim zdaniem, że Luke został potraktowany nieco zbyt surowo. W barwach Southampton spisywał się na tyle dobrze, że zapracował na 30-milionowy transfer. Cieszę się widząc, że jest pewny siebie i dzięki temu wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie Czerwonych Diabłów
- powiedział Hodgson w rozmowie z The Guardian.

Opiekun Synów Albionu przyznał, że nawet kiedy Shawowi nie szło w klubie zbyt dobrze, to nie stracił w niego wiary. - Zagrał przeciwko Kostaryce na Mistrzostwach Świata w Brazylii i myślę, że poradził sobie całkiem nieźle. Później zaczęto mówić, że zastąpi Leightona Bainesa, jednak miał ciężki sezon. Choć mogło to być trudne dla niego i jego rodziny, to uważam, że taki czas w długofalowej perspektywie wyjdzie mu na dobre - zaznaczył Hodgson.

- On nadal ma dopiero 20 lat i jeśli nadal będzie tak się rozwijał, to może być jak Ashley Cole i zaliczyć ponad sto występów w kadrze. Moim zdaniem właśnie Cole powinien być dla niego przykładem - zakończył selekcjoner.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!